514 322 129

ul. Grabiszyńska 327-331
Wrocław

Kwiaciarnia Strelicja

Codziennie świeże kwiaty + doświadczenie = zadowolenie Klienta

Zajmuję się kwiatami od 1998 roku. Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam, tworząc kompozycje we wrocławskiej Hali Targowej oraz zdobywając wiedzę na kursach florystycznych. Od zawsze marzyłam o własnej kwiaciarni we Wrocławiu i możliwości pracy z ludźmi. I udało mi się to pragnienie zrealizować.

Kwiaciarnia Strelicja funkcjonuje we Wrocławiu już od ponad 12 lat. Wyróżniamy się solidnością wykonania naszych kompozycji, co w połączeniu z korzystną ceną sprawia, że coraz więcej wrocławian dołącza do grona naszych stałych klientów. Nasi klienci doceniają też usługę kwiatów z dowozem we Wrocławiu, dzięki której korzystając tylko z telefonu i przelewu bankowego mogą obdarować kogoś kwiatami, nie ruszając się zza biurka. Kwiaty z dostawą we Wrocławiu (jak na poczcie) to nasza nowa, coraz popularniejsza usługa.

Wykonując nasze kompozycje, inspirujemy się najnowszymi trendami we florystyce, dzięki czemu każda z nich jest ciekawa i niepowtarzalna. Naszym ogromnym atutem jest codzienna dostawa świeżych kwiatów, więc bukiety są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i bardzo trwałe.

Wykwalifikowany i doświadczony personel już dziś może pomóc Państwu stworzyć niezwykłą kompozycję na specjalną okazję , a do tego zadbać o dostarczenie jej pod wskazany adres. (Zobacz: Kwiaty na telefon).

Zapraszamy do obejrzenia naszych wiązanek i bukietów, zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

  • Facebook